Третій З’їзд Європейського конгресу з охорони біорізноманіття

Європейський конгрес з охорони біорізноманіття (The European Congress of Conservation Biology) – це серія професійних зустрічей, організованих Європейською секцією Товариства з охорони біорізноманіття (Society for Conservation Biology). Метою конгресів є сприяння обміну інформацією та досвідом професійної аудиторії, залученої до збереження біорізноманіття.

З 28 серпня по 1 вересня цього року відбувся третій з’їзд Європейського конгресу з охорони біорізноманіття. Конгрес пройшов в Університеті Камбрійської Національної Школи Лісового Господарства (Глазго, Шотландія), й співпав зі святкуванням 10ї річниці створенням Європейської секції Товариства з охорони біорізноманіття. Темою конгресу став вираз «Збереження різноманіття на межі”. до обговорення були залучені представники політики у галузі збереження біорізноманіття, практики й освітяни, а також вчені та дослідники. На відміну від попередніх з’їздів, конгрес 2012 року приділив увагу не лише темам, що стосуються охорони наземної природи, а й темам охорони біорізноманіття морів та прибережних зон.

Комітет політики Європейської секції Товариства охорони біорізноманіття запропонував учасникам з’їзду проголосувати за 10 чітко визначених заяв, і таким чином допомогти сформулювати позицію, яка б представляла цінності та думки усіх членів товариства. 10 заяв охопило широкий спектр актуальних питань європейської політики зі збереження біорізноманіття. Більше 160 учасників конгресу взяли участь у голосуванні. В результаті голосування, узагальнені основні ідеї, що виникли під час симпозіуму, усних і стендових сесій, отримали підтримку 67% виборців, і мають розглядатися в якості офіційного “Політичного Повідомлення Європейського конгресу з охорони біорізноманіття з Глазго”.

Детальніше за посиланням: http://www.eccb2012.org/